Tante Netty koppelt jonge kunstenaars en designers aan sociale uitdagingen om tot nieuwe inzichten, oplossingen en verbindingen te komen. Dat doen we voor bedrijven, wijken, kleine en grote groepen mensen. We zorgen dat alles supergoed geregeld wordt en de kwaliteit hoog is, zodat maker en opdrachtgever bij elk project kunnen groeien. Zo pakken we sociale uitdagingen aan én dragen we bij aan een gezond en betrokken cultureel klimaat. In Nederland en verder.

Madelon Strijbos
Zakelijke leiding
(06)14651230
madelon@tantenetty.nl

Lisette Aarnink
Projectleiding en t
eamcoördinator
(06)48857925
lisette@tantenetty.nl

Gaia van Egmond
Projectleiding en scout
gaia@tantenetty

Annet Nooijen
Projectleiding
annet@tantenetty.nl

Rob van Kaam
Communicatie
(06)42152699
rob@tantenetty.nl

Ludo Schlechtriem
Projectondersteuner en ontwerper
(06)20904829
ludo@tantenetty.nl

Roos de Bruijn
Projectondersteuner en ontwerper
(06)29124741
roos@tantenetty.nl


Contact
post@tantenetty.nl
Edisonstraat 70a
5621HR Eindhoven